gamerzNetwork.net

Anket

En çok hangi oyun türüyle ilgilisiniz?
 
Buradasınız: Anasayfa

gamerzNetwork` Duyurular

Duyurular

Firmamız hakkındaki gelişmeler ve özetleri ile firmamız hakkındaki bazı haberlerin önizlemelerini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Haberler ve gelişmelerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için buraya tıklayınız.

 

 • Duyuru #1

  Hesap numaralarımız ve genel bilgilendirme sayfalarımız güncellenmiştir.
  Genel bilgilendirme sayfamıza gitmek için buraya, yeni hesap numaralarımızı görüntülemek içinse buraya tıklayınız.

 

 • Duyuru #2

  Ticket sistemimiz yayında!

  Sizlere daha iyi bir destek anlayışıyla hizmet verebilmek adına ticket sistemimizi hizmetinize sunmuş bulunuyoruz. Yeni ticket sistemimiz sayesinde destek taleplerinizi ve karşılaştığınız sunucu sorunlarını bizlerle canlı görüşme ihtiyacı duymaksızın sisteme göndererek kayıt altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Ticket başlıklarına gönderilen her cevapta e-Posta yoluyla bildirim alabilir ve her defasında sistemi ziyaret ederek ticket'larınızın durumunu kontrol etmenize gerek kalmaksızın destek almanın keyfini sürebilirsiniz.

  ticket.gamerznetwork.net adresinden ticket sistemimize erişim sağlayabilirsiniz.

 

 • Duyuru #3

  Müşterilerimizden gelen yoğun talep ve istek üzerine CS V1.6 sunucularımızı favori listenize eklemenize yardımcı olacak olan GN Server List programı hizmetinize sunulmuştur. Bu program sayesinde Gamer`z Network bünyesindeki tüm CS V1.6 sunucu IP adresleri favori listenize eklenecektir.

  Programı indirmek için buraya tıklayınız. Kurulum işlemi ve program hakkında ayrıntılı bilgi, programın da içerisinde bulunduğu ZIP'lenmiş dosya içerisinde mevcuttur.

 

 • Duyuru #4

  Müşterilerimizden gelen yoğun talep ve istek üzerine CS V1.6 sunucu paketlerimiz steam 47 ve 48 protokollerine açılmıştır. Yapılan güncellemeyle birlikte artık steam üzerinden de sunucularımıza bağlanılabileceği gibi, NonSteam olarak da sunuculara erişim sağlanabilecektir. Yeni nesil HYBRID teknolojisine sahip sunucu paketlerimizle artık oyunun keyfine daha fazla varabilirsiniz.

  Konu hakkındaki sorularınız için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

 • Duyuru #5

  Tüm paket fiyatlarımız güncellenmiştir. Sunucular sekmesinden sunucu kiralama, ardından da counter strike sürümleri başlığı altından tüm paketlerimizin güncel fiyat ve özelliklerini bulabilirsiniz.
 

HABER BAŞLIKLARI

15.02.2014, Cumartesi - 01:22

2014 Yılının Haziran Ayı'nda kurumsal hizmetler adına ayrılması kararlaştırılan bir adet dedicated sunucumuzun parçaları temin edilmeye başlandı.

04.03.2011, Pazartesi - 20:50

GameCP ile partnership anlaşması imzalandı.

21.03.2013, Perşembe - 12:30

Paypal üzerinden kredi kartıyla ödeme çok yakında..

Gamer` z Network | Sağlayıcılarımız

iletisim@gamerznetwork.net
destek@gamerznetwork.net

Gitmek için tıklayınız.

sXe-Injected son sürüm indirmek lütfen için tıklayın.

gamerzNetwork - Authorized GameCP Provider